Aranżacja wnętrz – wstęp

W aranżacji mieszkań bardzo ważny jest świetny projekt. Kiedy go mamy, wykreowanie ogólnej idei aranżacji i jej realizacja powinny już przyjść nam z łatwością. Mój blog ma służyć temu, by podsuwać innym niebanalne inspiracje. Inspiracją do zrobienia ciekawego projektu pokoju jest wiele elementów, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez umeblowanie, aż po ciekawe dodatki. Czasem jakiś detal zadecyduje, by w oparciu o niego sporządzić całą koncepcję wystroju, a mieszkania były bardziej oryginalne.

Na tym blogu staram się przedstawić również podobne drobiazgi. Elementy, które inspirowały mnie przy aranżacji własnego mieszkania, ale także i takie, które zupełnie mi nie leżą, a jednak mogą się podobać. Mam nadzieję, że w zdjęciach i tekstach prezentowanych na blogu znajdzie się coś, co zainspiruje także Was. Będę zachowywać różnorodność. Nie ukierunkowuję swojego bloga na jeden wybrany trend, nie staram się być ekspertem, ani nikomu będę niczego dyktować. Nieustannie rozwijam swoje zainteresowania, ogarniam inne style i projekty.

W miarę możliwości próbuję być na bieżąco z nowościami ze świata dekoracji wnętrz. Będę za to dzielić się pomysłami wyszukanymi gdzieś w internecie czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak najszerszego grona czytelników. Jeśli jakiś mój pomysł da wam impuls, będzie mi bardzo miło.